O nama
Prodajna mjesta
Aktiviraj e-račun
Newsletter
Karijera
0800 30 630
Zaprati nas:
Prodajna mjesta | 0800 30 630
Na Supernova Hackathonu u Istočnom Sarajevu, 1. i 2. novembra, timove će podržavati vrhunski mentori, pomažući im da razviju i unaprijede svoje ideje. Uz njihovo iskustvo i stručnost, učesnici će imati priliku da poboljšaju svoja tehnička rješenja i bore se za nagradni fond od 3.000 KM, koji je obezbijedila Supernova. Mentori dolaze iz različitih oblasti, a sa bogatim iskustvom i znanjem biće idealni vodiči svim učesnicima ovog takmičenja.
Jovana Majinović je master inženjer elektrotehnike – smjer telekomunikacije i upravo u toj oblasti već više od 13 godina stiče radno iskustvo. Trenutno vodi Sektor za Nadzor mreže i kontrolu kvaliteta servisa i tehničku podršku u Supernovoj, gdje primenjuje iskustvo stečeno u radu na raznim projektima koje je prethodno vodila kao administrator mreže i inženjer za eksploataciju i održavanje komutacionih sistema fiksne telefonije.
Predrag Katanić je doktor tehničkih nauka – telekomunikacije. Uspješno provedenih 30 godina rada ima u oblasti ICT radeći u VRS-VJ, Vazduhoplovnom zavodu Orao, Galeb Group, Telrad Net, Supernova BiH, kao i 25 godina u nastavnom procesu na Fakultetu poslovne ekonomije i Pedagoškom fakultetu, u zavanjma viši asistent, docent i vanredni profesor.
Srđan Bjelić je učestvovao u realizaciji većeg broja ICT i telekomunikacionih aranžmana u privatnom i javnom sektoru BiH, kao i raznim projektima regionalnog karaktera. Rukovodilac je Sektora za promociju i podršku u prodaji ICT i poslovnih rješenja u Supernovoj i posjeduje više od 15 godina radnog iskustva u oblasti telekomunikacija iICT. Na nivou Mtel grupe stekao je iskustvo na rukovodećim pozicijama u vezi sa poslovnim rješenjima. Aktivno je uključen u rad IKT zajednice u Republici Srpskoj.
Nikola Kukrić, master elektrotehnike i osnivač IT kompanije Digitalni Ozon, specijalizuje se za napredna softverska rješenja i IoT tehnologije. Njegova vizija i rad s mladima, kao i iskustvo u radu na fakultetu i kroz neprofitne organizacije, inspirisaće učesnike Hackathona.
Marko Malović je student master studija Elektrotehničkog fakulteta i već se istakao kroz učešće u mnogim hakatonima i vannastavnim aktivnostima, gdje je pokazao izvanredan talenat i entuzijazam.
Miljan Sikimić je master inženjer elektrotehnike – oblast Računarska tehnika i informatika. Zaposlen je na poziciji višeg asistenta na Elektrotehničkom fakultetu Univerziteta u Istočnom Sarajevu i ima sjajne rezultate na brojnim hackathonima.
Ne propusti priliku da uz podršku ovih sjajnih mentora razviješ svoje ideje. Požuri i prijavi se na Supernova Hackathon u Istočnom Sarajevu! Prijave su otvorene do 30. oktobra, a na takmičenje se možeš prijaviti na ovoj stranici