Supernova podržala turnir „Slavija Open”

Supernova je podržala 2. Internacionalni karate turnir “Slavija Open” u Istočnom Novom Sarajevu, koji je okupio 512 takmičara iz 48 klubova iz Bosne i Hercegovine, Crne Gore, Srbije i Hrvatske.

U znak zahvalnosti za pruženu podršku, Dejan Vukadin, trener u Karate klubu „Slavija“, uručio je zahvalnicu našoj kompaniji.

– Kao domaćini, pružili smo priliku klubovima da se takmiče za titulu najboljeg. Mi smo učestvovali pojedinačno i osvojili 29 medalja. Veoma smo zahvalni Supernovoj i svima koji su dali podršku ovom turniru – poručio je Vukadin.

Najuspješniji klub turnira „Slavija Open” bio je paljanska “Romanija”, drugo mjesto osvojila je ekipa “Šampion” Ilidža, dok je treće mjesto pripalo “Rogatici”.

Čestitamo svim takmičarima, trenerima i organizatorima na nevjerovatnoj posvećenosti i borbi na turniru. Nastavljamo da podržavamo sportske događaje koji inspirišu i promovišu sport, zdravlje i timski duh.